Kontakt

Ahoj,

jmenuji se Pavla Kinclová a pocházím z Vrchlabí, kde také nejvíce trávím čas. Fotografii jsem se začala aktivně věnovat v roce 2014, prozatím spíše na amatérské úrovni. Velmi ráda se učím novým věcem a v oblasti fotografie se snažím získat co nejvíce praxe, která povede ke kvalitním a smysluplným fotografiím, které nás svým obsahem obohatí. Vždy je něco nového, co se člověk může naučit, a pozvednout tak své znalosti na vyšší úroveň. Svými fotografiemi se snažím vystihnout krásu okamžiku, sílu emocí, kouzelnost zajímavého místa či cokoliv jiného, co mě zaujalo nebo oslovilo. Fotografie je pro mě možnost, jak zastavit čas a užívat si ten okamžik i nadále.

Ráda fotografuji lidi a kladu důraz na to, aby na fotografiích vypadali přirozeně. Snažím se vytvořit při focení příjemnou atmosféru, aby se fotografovaní cítili dobře a aby jim fotografování sedlo. Když mě oslovíte, jedna z prvních věcí, na kterou se budu ptát, bude Vaše přání, Vaše představa a touha. Při procházkách také ráda fotím krajinu, či města – zejména v noci. Kromě fotografování se věnuji alpskému lyžování, rugby, slackline a jiným adrenalinovým výzvám. Ráda cestuji do neznámých končin a taky ráda koukám na filmy.

Potěší mě, když navštívíte moje portfolio, prohlédnete si, co Vás zaujme, a taky mi tu třeba necháte i nějaký vzkaz ;) A když se ještě k tomu rozhodnete využít mé služby, udělám vše pro to, abych vyhověla Vašim přáním, představám a touhám.

Do mého fotografického záběru patří portréty v nejrůznějších podobách, fotografování těhulek a miminek, glamour, akty, móda, svatby, plesy, společenské či sportovní akce a jiné události a také příroda.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat :)

Kontaktujte mě